Zestaw gwintowany MTSGWBM14 do BMW E34

BMW E34 to już Youngtimer. Limuzyna, nadal potrafiąca cieszyć swoim stylem i lekko usportowionym zacięciem. Taka charakterystyka sugeruje posadzenie auta na zawieszeniu gwintowanym. Dobrym rozwiązaniem jest zestaw MTSGWBM14.

Gwint BMW E34

Zawieszenie gwintowane MTSGWBM14

Konstrukcja zawieszenia E34 opiera się o amortyzator zintegrowany ze zwrotnicą auta. Wymiana zawieszenia na sportowe wymaga odcięcia zwrotnicy od seryjnego amortyzatora i przyspawania do niej amortyzatora gwintowanego, podobnie jak ma to miejsce w przypadku BMW E30. Zestaw MTSGWBM14 dostarczany jest do klienta z instrukcją montażu.

Cambery w zestawie

Solidny bracket mocno trzyma amortyzator gwintowany, pokryty oczywiście podwójną warstwą złotego ocynku. Sprężyna wyprodukowana przez Eibacha odpowiada za zachowanie dozy komfortu. Całość domyka umieszczony na szczycie kolumny camber. TAK, zestaw MTSGWBM14 dostarczany jest do klienta z camberem i umożliwia regulację nie tylko wysokości ale też kąta położenia koła względem karoserii.

Cambery BMW E34

Do zestawu dołączone są przednie cambery

Elementy tylnej osi to rozwiązania znane już z frontu, czyli masywna nagwintowana kolumna, której kolor zdradza porządną ochronę przed korozją. Pozostając przy kolorystyce, całość oczywiście zdominowała czerwień, pokrywająca sprężynę, naturalnie z logo Eibacha.

Gwint BMW E34

Sprężyny Eibach zagościły na kolumnach obydwu osi

Kolejną rzeczą wspólną zarówno dla kolumny przedniej jak i tylnej jest sprawdzona w wielu innych zestawach nakrętka hexaCOIL. Również w MTSGWBM14 sprawdza się ona znakomicie, zdecydowanie ułatwiając zmianę wysokości auta.

Gwint BMW E34

Wysokość auta można regulować przy pomocy nakrętki hexaCOIL

Tak skomponowany zestaw sprawia że wiekowe już i stosunkowo ciężkie auto prowadzi się nad wyraz sprawnie.

Gwint BMW E34

Cambery, sprężyny Eibach, hexaCOIL… Właściciele E34 zasługują na to co najlepsze

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWBM14 do BMW E34
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWBM14 do BMW E34
Description
Charakterystyka zawieszenia gwintowanego MTSGWBM14 do BMW E34
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *