„Misją marki MTS Technik jest stworzenie najszerszej na świecie oferty niezawodnych i dostępnych cenowo zawieszeń sportowych.”

MTS Technik tworzą profesjonaliści, których łączy wspólna misja. To dla nas znacznie więcej niż pusty slogan – to gwarancja tego, że każdy członek zespołu doskonale rozumie jakie wartości i cele przyświecają firmie:

 

1. Najszersza oferta na świecie

Każdy samochód zasługuje na sportowe zawieszenie. Jako producent regularnie otrzymujemy zapytania z całego świata od klientów bezskutecznie szukających aplikacji do swojego auta. Odpowiadanie na ich potrzeby to jedyna droga do osiągnięcia założonego celu. Nasz unikalny system projektowania i produkcji pozwala nam dynamicznie rozszerzać portfolio marki. Naszym długoterminowym celem jest stworzenie najszerszej na świecie oferty zawieszeń sportowych. W tym celu bezustannie inwestujemy w nasz zespół oraz rozbudowę parku maszynowego.

 

2. Niezawodne produkty

Amortyzator samochodowy to niezwykle skomplikowana część na którą składa się przeszło 50 podzespołów. Proces projektowania, produkcji i testowania wymaga nie tylko doświadczenia, ale także wieloetapowej kontroli. Zawieszenia gwintowane MTS Technik produkowane są w Polsce co zostało oficjalnie potwierdzone przez niemiecką jednostkę certyfikującą TUV / KBA . Produkty te są opracowywane, projektowane, testowane i montowane w Polsce. Jako producent posiadamy zewnętrzne zakłady produkcyjne, które dostarczają nam wybrane podzespoły. Wszyscy są zweryfikowani pod kątem zgodności z normami ISO , są przez nas regularnie audytowani i stosują się do naszych najwyższych standardów. Wśród nich jest Eibach, który dostarcza nam sprężyny wykorzystywane w programie zawieszeń gwintowanych. Posiadamy także zewnętrzne zakłady produkcyjne, które dostarczają nam wewnętrzne komponenty naszych amortyzatorów, odboje, osłony, itp. Sprężyny obniżające i camber plates w 100% produkowane są w Europie. Materiałem służącym do ich produkcji jest wyłącznie niemiecka stal. Ten wielki wysiłek ma na celu dostarczanie produktów niezawodnych. Mamy świadomość, że oferowane przez nas produkty są kluczowym elementem wpływającym na bezpieczeństwo, a ich montaż wiąże się z wysokim nakładem pracy.

 

3. Dostępne ceny

Celem marki MTS Technik jest tworzenie produktów, które oferują najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Oferując nasze produkty na wielu rynkach korzystamy z efektu skali. To pozwala nam redukować cenę bez poświęcania jakości. Wysoki standard produktów jest dla nas priorytetem. Dążymy do tego, aby jakość była atrybutem osiągalnym dla każdego miłośnika zawieszeń sportowych.

Powyższe trzy wartości stanowią fundamenty marki MTS Technik. Kierując się naszą misją wierzymy, że marka MTS Technik stanie się pierwszym wyborem dla obecnych i przyszłych pokoleń entuzjastów obniżonych pojazdów.