Film z wizyty w naszej siedzibie

Gdy wystawialiśmy się na Essen Motor Show, większość ze zwiedzających była w szoku gdy mówiliśmy im, że MTS Technik istnieje na rynku od 15 lat. A taka właśnie jest prawda. Już 15 lat minęło od momentu, kiedy wspólna pasja przeistoczyła się w pomysł na nową markę zawieszeń sportowych.

Początki MTS Technik

Zawieszenia MTS Technik tworzone są przez entuzjastów dla entuzjastów. Ta dewiza pokazuje kierunek w jakim zmierzamy. A początki nie były łatwe. 15 lat w branży tuningowej to cała wieczność. Przez te kilkanaście lat trendy zmieniały się kilkukrotnie. Style ewoluowały od niesamowitych wręcz przebudów karoserii po stonowany styl OEM+. Jednak bez względu na to jaka była stylistyczna wizja właściciela danego auta, obniżenie zawsze znajdowało się na szczycie listy pozycji obowiązkowych. To właśnie to wysokie zapotrzebowanie na zbliżanie aut do ziemi dało impuls do powstania MTS Technik.

VW Golf R32

Mały dowód na to, że nie tylko tworzymy zawieszenia gwintowane, ale też sami ich używamy.

MTS Technik dziś

Popyt na zawieszenia sportowe wciąż ma się dobrze. MTS Technik, jako producent tego typu podzespołów stara się sprostać jak najszerszym wymaganiom. Ci, którym zależy jedynie na subtelnym obniżeniu, mogą skorzystać z naszej nad wyraz szerokiej oferty sprężyn obniżających. Dla szukających rozwiązań kompleksowych mamy oczywiście zawieszenia gwintowane. Produkty, które stale ewoluują, aby dać użytkownikom jak największą satysfakcję z dokonanego wyboru. Wyposażenie naszych gwintów w sprężyny Eibacha nie jest tylko chwilową nowinką. Znając renomę tego producenta dążymy do tego aby produkował dla nas sprężyny do każdego z zestawów gwintowanych w naszej ofercie.

Sprężyna Eibach

Produkcję sprężyn do naszych gwintów powierzyliśmy liderowi w branży.

Nasz dział techniczny zaprojektował nakrętkę hexaCOIL. Innowacyjne rozwiązanie, poprawiające komfort użytkowania zawieszeń gwintowanych na co dzień. Również poprawiona ochrona antykorozyjna stała się standardem.

hexaCOIL

Nakrętka hexaCOIL

Najświeższą i ciepło przez Was przyjętą grupą produktową są cambery. Wachlarz modeli aut, do których oferujemy to rozwiązanie, również będzie nieustannie poszerzany. Wsłuchujemy się w Wasze zapytania i konsultujemy je z działem produkcji. Sporo z nich doczeka się finalizacji w postaci gotowego zestawu camberów.

camber plates

Cambery to najmłodsza ale bardzo rozwojowa grupa produktowa w naszej ofercie.

Wszystko to robimy dla Was, dla entuzjastów. Od początku związani jesteśmy z Pomorzem. Wszystkie koncepty, prace i montaże testowe odbywają się w naszej siedzibie w Gdyni. Nasz zespół składa się ze specjalistów w swoich dziedzinach. Każdego dnia intensywnie pracujemy, odpowiadając na wszystkie Wasze pytania. Dział konstrukcji tworzy kolejne zestawy od pomysłu, przez wirtualny model 3d, po testy drogowe na aucie. Pracownicy magazynu z kolei uwijają się codziennie, aby każde zamówienie z danego dnia mogło wyruszyć w swoją drogę do zadowolonego klienta. Zamówień napływa coraz więcej. Jak wiecie, od dawna działamy już nie tylko na rynku polskim. Sukcesywnie otwieramy się na nowe kraje. Nasze produkty docierają już niemal do każdego kraju w Unii Europejskiej. Teraz, gdy zostaliśmy już zweryfikowani przez TUV jako producent zawieszeń sportowych, nasza ekspansja rozszerzy się również o wymagający rynek niemiecki.

Certyfikat

Efekty prac nad rozwojem naszych produktów.

Rok 2019 dobiega końca. Dla nas był to rok niezwykle ciekawy i pracowity. Kilkanaście nowych pozycji w ofercie. Poszerzenie zespołu o kolejnych specjalistów. I wreszcie Essen Motor Show… Największe targi tuningowe w Europie były idealnym zwieńczeniem tego roku. Na naszym stoisku zawitały tysiące zwiedzających, z którymi chętnie rozmawialiśmy. Kto nie zdążył z nami porozmawiać miał okazję dowiedzieć się czegoś o nas oglądając film, który puszczaliśmy przez cały czas trwania targów. Film z naszej siedziby, pokazujący krok po kroku jak wygląda zwyczajny dzień pracy u nas, w Gdyni. Dziś chcemy go pokazać wszystkim tym, którzy nie spotkali się z nami w Essen. Zapraszamy na małą wycieczkę po naszej firmie.

Summary
Film z wizyty w naszej siedzibie
Article Name
Film z wizyty w naszej siedzibie
Description
Premiera filmu przedstawiającego naszą siedzibę w Gdyni
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo