Zestaw gwintowany MTSGWVW58 do VW Caddy II

Idea auta, jakim było VW Caddy, bardzo dobrze się sprawdziła przy przewozie niewielkich ładunków. Z czasem pojawiła się więc druga generacja tego modelu. Auto równie pracowite wtedy i równie ciekawe do modyfikowania teraz co jego poprzednik.

Samochód roboczy nadający się do obniżeń

Auta pokroju Caddy znajdą zastosowanie w wielu branżach. Także tej tuningowej. Sprawnie przewiozą partię części, czy sprzęt potrzebny do rozstawienia stanowiska na zlocie. Do tego ostatniego warto aby auto także odpowiednio wyglądało. Pakietów stylistycznych do tego typu pojazdów nie ma wiele. Jednak obniżenie samo w sobie już daje bardzo ciekawy efekt. Druga generacja kompaktowego dostawczaka również może zejść niżej za sprawą naszego zawieszenia gwintowanego. Mowa konkretnie o zestawie MTSGWVW58.

Gwint Caddy Mk2

Zawieszenie gwintowane MTSGWVW58

Volkswagen słynie z tego że nie stosuje rewolucyjnych rozwiązań. Podobnie jak przy poprzedniku, tak i tutaj wersja dostawcza powstała na bazie wersji osobowej. Z tym że tym razem front auta zyskał wygląd modelu Polo, konkretnie 6N. I takie też jest zawieszenie przedniej osi. To znana z Polo kolumna gwintowana pokryta złotym ocynkiem i uzbrojona w sprężyny produkcji Eibacha.

Gwint VW Caddy Mk2

Zawieszenie przedniej osi jest bliźniacze z Polo 6N.

Jako że oś tylna to konstrukcja przeniesiona z poprzedniej generacji, tak i w naszym zawieszeniu rozwiązaniem na obniżenie tylnej osi jest ten sam zestaw regulacji, który oferujemy w gwincie do Caddy I. Ta sama sytuacja dotyczy tylnych amortyzatorów.

Gwint VW Caddy Mk2

Zestaw tylnych regulacji sprawdza się zarówno w pierwszej jak i drugiej generacji Caddy.

Caddy drugiej generacji miało swojego bliźniaka w postaci modelu Seat Inca. Jako że auta te różniły się tylko detalami na zewnątrz, zawieszenie będzie także pasowało do małego dostawczaka z hiszpańskimi korzeniami. Zestaw przeszedł też pomyślnie certyfikację TüV.

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWVW58 do VW Caddy II
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWVW58 do VW Caddy II
Description
Szczegółowy opis zawieszenia gwintowanego przeznaczonego do VW Caddy drugiej generacji
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo