Zestaw gwintowany MTSGWVW01 do VW Passata B1

Czy obniżenie niemal 40-letniego auta ma sens? Jak najbardziej! Inżynierowie lat ’70 raczej nie mieli takiego zamysłu przy projektowaniu auta. Jednak pasjonaci z XXI wieku chcą sprostać również takiemu wyzwaniu. Wychodzimy im naprzeciw naszym nowym zestawem do VW Passata B1.

Protoplasta słynnego modelu

VW Passat to jeden z najpowszechniejszych samochodów klasy średniej. Auto wszechstronne. I dla rodziny i na zlot. Dotyczy to każdej generacji, również B1, dla której mamy w ofercie zestaw zawieszenia gwintowanego – MTSGWVW01.

Gwint VW Passat B1

Zawieszenie gwintowane MTSGWVW01

Zawieszenie tego samochodu ma cechę typową dla konstrukcji z tamtych lat. Przednia kolumna zintegrowana jest ze zwrotnicą. To utrudnia wymianę zawieszenia na gwintowany odpowiednik. Udało nam się ominąć ten problem. Nasze komponenty pasują w seryjną obudowę amortyzatora. I oczywiście dzięki stworzonej przez nas i wyprodukowanej przez Eibacha sprężynie pozwalają na spore zbliżenie auta do ziemi.

GWint VW Passat B1

Przedni amortyzator z regulacją wysokości.

Oś tylna to amortyzator pokryty podwójną warstwą złotego ocynku. Zakres regulacji pozwala na spełnienie wymagań każdego fana obniżeń. Oczywiście również tutaj oferujemy sprężynę wykonaną przez lidera branży. Tak aby Passat B1, mimo swojego wieku, nadal dawał dużą przyjemność z jazdy.

Gwint VW Passat B1

Tylna oś B1 schodzi niżej również za sprawą sprężyny Eibacha.

Passat B1

Passat B1 na naszym gwincie. Foto: Łukasz Elszkowski | Volxzone

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWVW01 do VW Passata B1
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWVW01 do VW Passata B1
Description
Szczegółowy opis nowego zawieszenia gwintowanego do VW Passata B1
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *