Zestaw gwintowany MTSGWBM18 do BMW E60

Lata mijają, a BMW serii 5 wciąż utrzymuje się w czołówce limuzyn segmentu premium. Nadal wraz z wysokim komfortem i stylem daje solidną dawkę sportowego ducha. Dlatego niezmiennie chętnie jest wybierany jako auto, które warto obniżyć. Seria 5 BMW w katalogach MTS Technik istniała od dawna. Czołowym reprezentantem była generacja E39. Gwint do tego modelu był jednym z popularniejszych zestawów. Spojrzeliśmy więc na użytkowników pozostałych generacji. Tym sposobem powstał opisywany już wcześniej zestaw MTSGWBM14 do E34 oraz MTSGWBM18, przeznaczony do BMW E60.

Gwint BMW E60

Zawieszenie gwintowane MTSGWBM18

Rozwinięcie rozwiązań ze starszego brata

Jeśli chodzi o rozwiązania konstrukcyjne zawieszenia, E60 jest udaną ewolucją rozwiązań znanych z E39. Nie inaczej jest w przypadku gwintu MTS Technik do tego modelu. Podobnie jak u poprzednika, również tu znajdziemy 4 kolumny gwintowane.

Gwint BMW E60

Zarówno przednie jak i tylne zawieszenie ma formę solidnej, wieloelementowej kolumny gwintowanej

Każda z tych kolumn uzbrojona jest oczywiście w sprężyny Eibach. Niemiecka stal, z której są wykonane, dobrze współgra z charakterem jednej z najbardziej znanych niemieckich marek samochodów.

Gwint BMW E60

Przednia i tylna sprężyna Eibacha z zestawu MTSGWBM18

Zawieszenie gwintowane kupuje się po to, aby poprawić właściwości jezdne auta oraz jego wygląd. Ten najlepiej poprawia się poprzez obniżenie! Zestaw MTSGWBM18 ułatwia to za sprawą nakrętek hexaCOIL, które występują na kolumnach obu osi.

Gwint BMW E60

Wysokość auta można skorygować nakrętką hexaCOIL

Wymienione wyżej elementy składają się na solidną całość, radzącą sobie z masywną limuzyną. Długie trasy, weekendowe toczenie się i napawanie pięknie wyglądającym autem, a nawet korzystanie z potencjału tylnego napędu. Zawieszenie gwintowane MTS Technik bez problemu poradzi sobie z każdym z tych przepisów na radość czerpaną z użytkowania BMW.

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWBM18 do BMW E60
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWBM18 do BMW E60
Description
Charakterystyka zawieszenia gwintowanego MTSGWBM18 do BMW E60
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *