Zestaw gwintowany MTSGWBM10 do BMW E30

BMW E30 to klasyk wciąż popularny w kręgach miłośników marki. Podobnie sytuacja wygląda w naszej ofercie zawieszeń gwintowanych, gdzie oferujemy aż 2 opcje na uzyskanie obniżenia w tym modelu.

Dobrze znany zestaw

Zestawy MTSGWBM11 / MTSGWBM15 były przełomowe w naszej firmie. Pierwsze, które oferowały cambery przedniej osi. I to one napędziły stworzenie całej serii zawieszeń do klasycznych BMW. Jednak miłośnicy E30 już od dłuższego czasu mieli możliwość obniżenia swojego auta zawieszeniem MTS Technik i ustawienia jego wysokości do własnych potrzeb. Mowa o zestawie MTSGWBM10.

Gwint BMW E30

Zestaw MTSGWBM10

MTSGWBM10 to wciąż istniejący w naszej ofercie zestaw, przeznaczony dla osób, które pragną pozostawić w swoim aucie seryjne obudowy amortyzatorów. Przednie amortyzatory mają formę wkładów, współpracujących z obudowami o średnicy 51mm.

Gwint BMW E30

Przednie zawieszenie ma postać wkładów montowanych w seryjnych obudowach amortyzatorów.

Długa lista ulepszeń

Tylny amortyzator to element znany również z pozostałych zawieszeń gwintowanych do E30. Sportowy amortyzator o skróconym skoku tłoczyska, który został dodatkowo poprawiony. Wysłuchaliśmy opinii użytkowników E30 na naszych zawieszeniach i przeprojektowaliśmy tylny amortyzator, o czym szerzej piszemy TUTAJ.

Gwint BMW E30

Tylny amortyzator został przeprojektowany zgodnie z sugestiami użytkowników.

Sprężyny również doczekały się usprawnienia. Jak widać, Eibach produkuje dla nas sprężyny nie tylko do nowych zestawów, ale również do tych, które istnieją na rynku od kilku lat.

Sprężyny Eibach

Sprężyny obu osi pochodzą z fabryki Eibacha.

Na koniec to, co jest najistotniejsze w zawieszeniach gwintowanych, czyli oczywiście możliwość zmiany wysokości zawieszenia. Zestaw posiada 4 oddzielne regulacje wysokości. Tylna to rozwiązanie doskonale znane z innych zestawów, gdzie sprężyna i amortyzator montowane są osobno. Z przodu natomiast regulację instaluje się na seryjnej obudowie amortyzatora. Wszystko przebiega bezproblemowo, dzięki załączonym kluczom, zaprojektowanym specjalnie dla tego zestawu.

Gwint BMW E30

Elementy przedniej osi składa się i ustawia przy pomocy kluczy dedykowanych specjalnie do tego zestawu.

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWBM10 do BMW E30
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWBM10 do BMW E30
Description
Charakterystyka zawieszenia gwintowanego MTSGWBM10 do BMW E30
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo