MTS Technik na Essen Motor Show 2019!

Obniżanie samochodów i tuning ogółem mają rzeszę zwolenników. Nie bez powodu mówi się że tuning to styl życia. Obniżone auta cieszą oko swoich właścicieli i są tematem licznych rozmów na spotach, zlotach i targach motoryzacyjnych. Wśród tych ostatnich szczególnie mocno wyróżnia się Essen Motor Show.

Essen Motor Show

Logo Essen Motor Show

Essen to miasto usytuowane na zachodzie Niemiec. Na liście ważnych punktów miasta istotne miejsce z pewnością mają hale targowe Messe Essen. Przepastny, zadaszony teren gości wiele imprez branżowych. Odbywające się tam Essen Motor Show to ogromne święto tuningu. Każdy entuzjasta bez zastanowienia uzna EMS za najważniejszą tego typu imprezę w Europie. Obecność wszystkich liczących się w branży marek, połączona z typowo niemiecką skrupulatnością w organizacji daje nam przepis na sukces. Na imprezę niemal doskonałą, którą każdy chce odwiedzić.

Essen Motor Show

Na Essen Motor Show przybywają tysiące zwiedzających. | źródło: autohaus.de

Nie raz pisaliśmy Wam, że w kwestii tuningu nie jesteśmy jedynie teoretykami. Zawieszenia sportowe MTS Technik zrodziły się z wielu lat praktyki – budowania własnych projektów oraz uczestniczenia w zlotach i targach. W charakterze widzów odwiedziliśmy też niejedną edycję targów w Essen. Co roku poznawaliśmy nadchodzące trendy i podziwialiśmy wyjątkowe pojazdy wszelkiej maści.

Essen Motor Show

Essen Motor Show pokazuje że w tuningu nie ma żadnych granic…

Rok 2017 stanowił dla nas pierwszy przełom. To właśnie wtedy nasza firma zaznaczyła swoją obecność na imprezie. Na specjalne zaproszenie od organizatora na jednej z hal stanął nasz RetroRacer. Żółta dwójka stała w zacnym gronie kompleksowo zmodyfikowanych aut, znanych w całej Europie. Jednak nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa…

VW Golf 2

VW Golf „RetroRacer” na EMS 2017 | Zdjęcie: JD Visual Photography

W akapicie powyżej wspominamy o pierwszym przełomie związanym z MTS Technik i Essen Motor Show. Kolejny ważny przełom nastąpi właśnie w tym roku. Pragniemy Was poinformować, że MTS Technik będzie wystawcą na Essen Motor Show! Zgadza się, od 30 listopada do 8 grudnia, na hali numer 5 będziecie mogli zobaczyć dobrze Wam znane logo naszej firmy, wiszące dumnie nad naszym stoiskiem. Tych, którzy pojawią się tam w dniu prasowym, 29 listopada, również zapraszamy do nas. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i chętnie z Wami porozmawiamy.

30.11 – 08.12.2019. Hala 5, stoisko 5F34. Do zobaczenia w Essen!

 

Summary
MTS Technik na Essen Motor Show 2019!
Article Name
MTS Technik na Essen Motor Show 2019!
Description
Ważna informacja dotycząca udziału MTS Technik w imprezie Essen Motor Show 2019
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *