Zmiana w zawieszeniu do Audi A4 B5 FWD

Niedawno opisywaliśmy długo wyczekiwaną przez Was nowość, czyli zawieszenie do Audi A4 B5 z napędem Quattro. Jednak przy okazji tworzenia tej pozycji również zestaw do aut FWD doczekał się modernizacji.

Gwint Audi A4 B5

Zawieszenie gwintowane MTSGWAU52

Koncern Audi oferował model A4 B5 nie tylko w dwóch rodzajach napędu, ale też w bardzo szerokiej gamie silnikowej. Wiąże się to z różnymi wagami. Zestaw MTSGWAU16 skonfigurowany był tak, aby współdziałać z każdym A4 B5 FWD, bez względu na to co ma pod maską. Stwierdziliśmy jednak że to co już działa dobrze, może działać jeszcze lepiej. Tym sposobem dobrze Wam znany zestaw podzielony został na dwie nowe pozycje – MTSGWAU52 oraz MTSGWAU53. Przednie sprężyny – to główna różnica między tymi zestawami. Zestaw MTSGWAU52 zachował sprawdzoną sprężynę główną, znaną z zestawu MTSGWAU16.

Gwint Audi A4 B5

Zestaw MTSGWAU52 charakteryzuje się pojedynczą sprężyną na kolumnie przedniej osi.

Cięższe wersje A4, z naciskiem osi przekraczającym 1080 kg kwalifikują się teraz na montaż zestawu MTSGWAU53. Można go rozpoznać po zastosowaniu dwóch sprężyn na przedniej kolumnie. Sprężyna pomocnicza, wraz z wyprodukowaną przez Eibacha sprężyną główną pozwala na zachowanie pewności prowadzenia po obniżeniu, również mając przed sobą cięższy motor.

Gwint Audi A4 B5

Zestaw MTSGWAU53 to już inna sprężyna główna, która wraz ze sprężyną pomocniczą radzi sobie idalnie z najcięższymi wersjami A4 B5.

Zestawy MTSGWAU52 oraz MTSGWAU53 pokazują, że nasze produkty, nawet te istniejące od dłuższego czasu, nieustannie ewoluują. Wszystko w jednym celu – aby zmaksymalizować satysfakcję użytkowników.

Summary
Zmiana w zawieszeniu do Audi A4 B5 FWD
Article Name
Zmiana w zawieszeniu do Audi A4 B5 FWD
Description
Opis zmian, jakie zaszły w zawieszeniu gwintowanym przeznaczonym do Audi A4 B5 FWD
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *