Zestaw gwintowany MTSGWBM12 do BMW E90

BMW E90 w chwili premiery musiało stanąć przed ciężkim zadaniem godnego zastąpienia bardzo popularnego E46. Masywniejsza sylwetka oraz nowsza technologia na szczęście zostały przyjęte pozytywnie. Również w tuningu.

 

Bawarskie auto klasy średniej przejęło poprzedniku to co najlepsze – dynamiczną stylistykę, tylny napęd oraz co najważniejsze – równie dobrze poddawało się obniżeniom. Z myślą o właścicielach tego modelu przygotowaliśmy
zawieszenie gwintowane MTSGWBM12. Jest to zestaw, w którym zawarliśmy wszystko to co najlepsze. Jak przystało na zawieszenie do auta segmentu premium.

zawieszenie gwintowane bmw e90

Zawieszenie gwintowane BMW E90

Złotą kolumnę przednią uzupełnia nakrętka hexaCOIL. Zestaw ten był pierwszym, w którym zaoferowaliśmy swoje innowacyjne rozwiązanie seryjnie. Na nakrętce z kolei spoczywa sprężyna wyprodukowana w Niemczech przez Eibacha. Kompleksowe podejście do tego zawieszenia zdradza również tylna sprężyna pochodząca od tego samego producenta.

Nakrętka hexaCOIL

Nakrętka hexaCOIL

MTS Technik wychodzi naprzeciw rozległej ofercie serii 3 E90. Poza sedanem zawieszenie MTSGWBM12 pasuje też do Coupe E92 a także do serii 1 E81/82/87. Miłośnicy pozostałych wersji nadwoziowych również się nie zawiodą. Dla cięższego kombi E91 oraz cabrio E93 przygotowany został zestaw MTSGWBM13, przystosowany pod wyższe naciski osi.

Sprężyny Eibach

Sprężyny Eibach

BMW E90 na gwincie MTS Technik

BMW E90 na gwincie MTS Technik

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *