Wykraczamy poza Europę

MTS Technik jest polskim producentem zawieszeń sportowych. 15 lat działalności spowodowało wzrost świadomości marki nie tylko w Polsce. Z czasem nasze zawieszenia zaczęły jeździć w pozostałych krajach Europy ale również poza naszym kontynentem.

Początki eksportu

Pierwszymi krajami, do których zaczęły trafiać nasze produkty byli oczywiście nasi sąsiedzi. Zawieszenia MTS Technik są już znane o kilkunastu lat na drogach Szwecji, Czech czy Litwy. Z czasem lista krajów Europejskich, do których docierały nasze gwinty zaczęła dynamicznie rosnąć, by w końcu osiągnąć pułap dystrybutorów w każdym kraju Unii Europejskiej. Pomyślicie że to szczyt naszych możliwości? Bynajmniej! Dzięki intensywnym działaniom z certyfikatami TÜV dla naszych zawieszeń, pierwsze auta obniżone dzięki MTS Technik zaczęły również jeździć po drogach Szwajcarii i Norwegii.

Sprzedaż poza Europę

Przy takim wzroście popularności naszych zawieszeń w Europie zaczęliśmy dynamiczną ekspansję poza kontynent. Kierunki wysyłek były coraz bardziej egzotyczne – Gwadelupa, Ekwador czy odległa Australia.

BMW E21

Pięknie zachowane klasyczne BMW E21, które jeździ na naszym zawieszeniu po drogach… Ekwadoru.

Ciepło przyjął nas również największy rynek tuningowy poza Europą, czyli USA. Motoryzacja w Stanach Zjednoczonych jest niejako oddzielnym bytem. Na całym świecie znane są Amerykańskie muscle cary czy ogromne pickupy. Jednak będąc w tej branży od lat, wiemy że Amerykanie kochają też Europejską motoryzację. Szczęśliwie się składa że to umiłowanie ukierunkowują podobnie do naszej oferty. Poczciwe VW Golfy są równie popularne za oceanem, bez względu na generację. Poczynając od klasycznych Rabbitów po współczesne modele. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku starszych modeli BMW. Szeroka oferta zestawów typu weld-in została ciepło przyjęta w USA. BMW E30, E24 i inne, podobnie jak w Europie, nadal znajdują w Stanach szerokie grono wyznawców. Wielu spośród nich ma jeden cel – zapewnić swoim autom drugą młodość m.in. poprzez solidne obniżenie na zawieszeniu gwintowanym.

Zawieszenie BMW E21

Jak pokazują statystyki sprzedaży, nasze zestawy weld-in do klasycznych BMW cieszą się dużą popularnością po obu stronach Atlantyku.

Doceniając zainteresowanie Klientów państw obu Ameryk, udostępniliśmy im opcję zakupu zawieszenia w USD! Obok PLN, EUR i GBP Amerykański dolar jest kolejną z walut, w jakich można dokonać zakupu na naszej stronie.  Stany Zjednoczone, Meksyk, Kanada oraz państwa Ameryki Południowej to ciekawe rynki z bardzo dużym potencjałem. Widzimy tam zapotrzebowanie na nasze zawieszenia. Chcemy temu popytowi sprostać. Marka MTS Technik staje się już rozpoznawalna na tych rynkach. I będzie się umacniać dzięki intensywnym działaniom z naszej strony. Pragniemy poszerzyć kanały dystrybucji na tych rynkach tak, aby zawieszenia MTS Technik były dostępne dla każdego zainteresowanego w jeszcze krótszym czasie.

Summary
Wykraczamy poza Europę
Article Name
Wykraczamy poza Europę
Description
Opis rozwoju marki MTS Technik od jej powstania w Polsce, przez rozwój w Unii Europejskiej po ekspansję na pozostałe kontynenty.
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo