Zestaw gwintowany MTSGWVW46 do VW Polo 6R

Gama modelowa VW jest bardzo szeroka. Każdy z modeli szybko pojawia się na szczytach swoich segmentów. Nie inaczej jest z VW Polo.

Małe auto, wiele możliwości

Mniejszy brat Golfa, podobnie jak król kompaktów istnieje na rynku od wielu dekad. Nieprzerwanie ma wielu miłośników, także w gronie fanów modyfikacji. Gama naszych zawieszeń gwintowanych poszerzyła się o zestaw do piątej generacji Polo, znanej jako 6R.

Gwint VW Polo 6R

Zestaw gwintowany MTSGWVW46

Zestaw MTSGWVW46 to ewolucja znanego już od dawna zestawu MTSGWVW29, przeznaczonego do VW Polo 9N. Podążyliśmy ścieżką VW – to co sprawdzone nie wymaga rewolucji. Wystarczy niewielka ewolucja. Amortyzator gwintowany o znanym już kształcie został wyposażony w nową sprężynę od Eibacha, lepiej dopasowaną do specyfiki świeższego wydania Polo. Dodatkowo w zestawie oferowane są dedykowane mocowania fabrycznych przewodów. Wszystko po to, aby montaż przebiegał bezproblemowo na każdym etapie.

Gwint Polo 6R

Do zestawu dołączane są uchwyty służące do bezpiecznego montażu przewodów hamulcowych.

Podobnie sytuacja wygląda na tylnej osi. Tu również mamy sprawdzony amortyzator sportowy MTS Technik, którego uzupełnieniem jest nowa sprężyna, z dobrze Wam znanym logo, opracowana specjalnie pod model 6R. Dodatkowo tylne amortyzatory wyposażone są w odboje i osłony.

Amortyzatory tył Polo 6R

Również tylne amortyzatory otrzymały odboje i osłony.

Polo 6R kontynuuje dobrą tradycję ciekawego auta do obniżeń. Testy zestawu MTSGWVW46 przebiegły pomyślnie i już niebawem możemy spodziewać się również certyfikatu TÜV dla tego zawieszenia. Naturalnie zestaw ten pasuje również do bliźniaczych modeli z koncernu VW – Seata Ibizy, Skody Fabii, czy Audi A1.

VW Polo 6R

VW Polo 6R na zestawie MTSGWVW46

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWVW46 do VW Polo 6R
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWVW46 do VW Polo 6R
Description
Szczegółowy opis nowego zawieszenia gwintowanego do VW polo 6R
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *