Zestaw gwintowany MTSGWMI01 do Mitsubishi Galanta i Eclipse

Auta z Japonii od lat mają wielu wyznawców. Podobnie jak w przypadku aut np z Niemiec, tak i tutaj sporo użytkowników decyduje się na modyfikacje swoich projektów poprzez obniżenie. Nasza oferta gwintów do modeli z tego regionu wzbogaciła się o nową pozycję.

Kolejna japońska marka w katalogu

Samochody japońskie nie są dla nas obszarem zupełnie nieznanym. Od lat w szerokiej gamie zestawów do VW i BMW dzielnie wyróżniał się gwint do Hondy. Niedawno dołączył do niej król roadsterów od Mazdy. Po sygnałach z rynku zdecydowaliśmy się dodać do naszej oferty coś dla aut spod znaku trzech diamentów. Tak właśnie narodził się zestaw MTSGWMI01 do Mitsubishi Galanta.

Gwint Mitsubishi Galant

Zestaw gwintowany MTSGWMI01

Zestaw ma znaną z innych japońskich konstrukcji formę 4 kolumn McPhersona. Gwintowane elementy pokryte złotym ocynkiem stanowią cztery solidne filary utrzymujące to już niemal klasyczne auto klasy średniej. Na nich oczywiście, zgodnie z naszą polityką, zamontowane zostały sprężyny Eibach.

Gwint Mitsubishi Galant

Każda z 4 kolumn gwintowanych wyposażona jest w sprężyny Eibach.

MTSGWMI01 jest rodzynkiem w ofercie. Jedynym zestawem przeznaczonym do Mitsubishi. Przystępując do prac nad tym zestawem musieliśmy od podstaw nauczyć się specyfiki modelu, jego niuansów konstrukcyjnych. Nasi konstruktorzy stanęli na wysokości zadania i specjalnie dla tego zestawu opracowali unikalne górne mocowanie. Ten niepozorny element odgrywa kluczową rolę w pracy całego zawieszenia. Znane z motorsportu rozwiązanie oparte o łożysko typu uniball pozwala na większe pochylenie kolumny, co pozytywnie wpływa na reakcję układu kierowniczego podczas jazdy. Innymi słowy, nasze autorskie górne mocowanie przyczynia się do lepszej współpracy współczesnego zawieszenia gwintowanego z autem, którego konstrukcja powstała w czasach, gdy japońscy inżynierowie nie myśleli o obniżaniu Galanta. Wszak kwalifikowali go oni jako stateczną limuzynę.

Górne mocowanie Galant.

Specjalnie zaprojektowane górne mocowanie, dedykowane do Galanta.

Ciekawostką jest, ze Galant dzieli swoje zawieszenie z innym kultowym modelem Mitsubishi – Eclipse. Coupe o smukłej linii zdecydowanie mocniej uwydatnia właścicielowi swoje sportowe aspiracje. Teraz dzięki nam to wizualne nacechowanie można uwydatnić także poprzez poprawę zachowania na drodze.

Gwint Galant

Prosty sposób na obniżenie Galanta.

Warto odnotować, że ta nowość w naszej ofercie została nie tylko dogłębnie przetestowana ale będzie też  certyfikowana! Testowe auto jest już gotowe na wizytę reprezentantów TÜV Austria. Certyfikat będzie dopełnieniem całego procesu powstania zestawu MTSGWMI01 – od pomysłu po produkcję.

Mitsubishi Galant

Testowe auto po obniżeniu prezentuje się wyśmienicie.

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWMI01 do Mitsubishi Galanta / Eclipse
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWMI01 do Mitsubishi Galanta / Eclipse
Description
Szczegółowy opis zawieszenia gwintowanego MTSGWMI01, przeznaczonego do Mitsubishi Galanta i Eclipse
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *