Zestaw gwintowany MTSGWLE01 do Lexusa IS Mk1

W intensywnym poszerzaniu naszej oferty zawieszeń gwintowanych bierze udział zespół doświadczonych konstruktorów. Równie ważnym elementem procesu wprowadzania nowości jest sam rynek. Zapytania od klientów są uwzględniane przy każdym planowaniu nowych zestawów. Tak dokładnie było w zestawem do Lexusa.

Obniżanie marki premium

Lexus pozornie może się wydawać marką daleką od idealnej do modyfikacji. Niewielki IS złamał jednak tę zasadę, głównie za sprawą ciekawej stylistyki i napędu RWD. Zapytania o zestaw do pierwszej generacji tego modelu były wyjątkowo częste. Nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Tym sposobem do naszej oferty został dodany zestaw MTSGWLE01.

Gwint Lexus IS

Zawieszenie gwintowane MTSGWLE01

Cztery ocynkowane amortyzatory gwintowane dają to, co miłośnicy japońskiej motoryzacji kochają najbardziej – duży zakres regulacji wysokości. Nakrętka hexaCOIL czyni ten proces jeszcze łatwiejszym.

Gwint Lexus IS

Zestaw składa się z czterech cynkowanych na złoto kolumn gwintowanych.

Stosunkowo nieduży sedan z tylnym napędem. To przepis na sporą przyjemność z jazdy. O jej spotęgowanie dbają sprężyny, które tradycyjnie już pochodzą z fabryki Eibacha. Sprężyna typu ERS została dobrana przez naszych inżynierów w taki sposób, aby zawieszenie gwintowane spełniało swoją rolę, w stopniu idealnym do codziennego użytku.

Gwint Lexus IS

Sprężyny Eibach umieszczone są na kolumnach obu osi.

Równolegle stworzyliśmy też zestaw MTSGWLE01-S, czyli opartą o jeszcze sztywniejsze sprężyny alternatywę dla tych, którzy szukają czegoś bezkompromisowego. Gotowe zestawy przekazaliśmy od razu na certyfikację TÜV.

MTS Technik seria Sport

Zawieszenie serii Sport wyposażone jest w znacznie sztywniejsze sprężyny.

 

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWLE01 do Lexusa IS Mk1
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWLE01 do Lexusa IS Mk1
Description
Szczegółowy opis nowego zawieszenia gwintowanego do Lexusa IS pierwszej generacji
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *