Zestaw gwintowany MTSGWFI07 do Fiata 500

Fiat słynie z niewielkich aut miejskich. Ich aktualne dzieło, model 500 pomimo niewielkich rozmiarów oferuje sporą dawkę stylu. Cechę tą warto uwydatnić obniżeniem.

Nisko do miasta

Nasza oferta do miejskich Fiatów to oprócz Grande Punto oczywiście innowacyjny zestaw do Cinquecento / Seicento. Zdecydowaliśmy się nie zwalniać tempa i stworzyć zestaw również do świeższej odmiany włoskiego malucha. Tak narodził się zestaw MTSGWFI07.

Gwint Fiat 500

Zawieszenie gwintowane MTSGWFI07

Przednie kolumny zabezpiecza podwójna warstwa złotego ocynku. Poprawia to ochronę przed korozją. Z kolei nakrętka hexaCOIL ułatwia zmianę wysokości auta nawet po kilku sezonach użytkowania.

Gwint Fiat 500

Kolumna gwintowana przedniego zawieszenia do Fiata 500

Seryjnie Fiat 500 ma jedną wizualną przypadłość, polegającą na dużym prześwicie tylnej osi. Króciutki tył jest też bardzo lekki. To utrudnia obniżenie. Sprężyna o odpowiednio dobranej przez nas charakterystyce i wyprodukowana przez Eibacha bez problemu niweluje ten problem. Dzięki regulacji wysokości można zauważalnie obniżyć auto i wyrównać prześwity przedniej i tylnej osi.

Sprężyna Eibach z gwintu MTS Technik

Odpowiednio dobrana sprężyna pozwala na obniżenie nawet bardzo krótkiego i lekkiego tyłu.

Fiat 500 poza miejskim ma też bardziej agresywne oblicze. Mowa oczywiście o szalonym modelu Abarth 500. I właśnie na tej ekstremalnej przetestowaliśmy nasz zestaw.

Abarth 500

Testy zawieszenia przeprowadziliśmy na szalonej wersji Abarth

Testy przebiegły pomyślnie na każdym polu. Poziom obniżenia, zachowanie narowistego malucha na drodze oraz restrykcyjne testy TÜV. Zgadza się, zestaw MTSGWFI07 był kolejnym, który jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem do sprzedaży przeszedł pełną ścieżkę certyfikacyjną. Równolegle stworzyliśmy też serię Sport. MTSGWFI07-S to jeszcze wyższa sztywność, stworzona dla najbardziej wymagających.

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWFI07 do Fiata 500
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWFI07 do Fiata 500
Description
Szczegółowy opis nowego zawieszenia gwintowanego do Fiata 500
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *