Zestaw gwintowany MTSGWBM38 do BMW E61 (z konwersją na sprężyny)

Podobnie jak BMW E39 Touring, tak i jego następca może u nas liczyć na zawieszenie gwintowane w jednej z dwóch opcji.

Coś dla miłośników tradycyjnych rozwiązań

BMW E61, czyli rodzinna wersja serii 5, było autem w którym tylna oś oparta była o system Nivo. Jest to rozwiązanie wygodne przy codziennej jeździe z bagażami czy rodziną. Jednak może nie podobać się niektórym miłośnikom jazdy obniżonym autem. Dlatego obok przedstawionego w poprzednim wpisie zestawu, przygotowaliśmy też zawieszenie MTSGWBM38.

Gwint BMW E61

Zawieszenie gwintowane MTSGWBM38.

Opisywany zestaw jest tym, czego poszukują miłośnicy tradycyjnych sprężyn na obu osiach. Z myślą o nich zaprojektowany został zespół elementów, które z powodzeniem można zamontować w miejsce miechów powietrznych. Obok tradycyjnej regulacji wysokości oraz adaptera specjalnie zaprojektowanego dla tego modelu są to też oczywiście sprężyny wyprodukowane przez Eibacha.

Gwint BMW E61

Na tylną oś zamiast miechów powietrznych proponujemy podwójne sprężyny.

Po raz kolejny oferujemy rozwiązanie oparte o system podwójnej sprężyny, doskonale sprawdzający się zarówno w kwestii obniżenia jak i zachowania na drodze. Zostało to potwierdzone certyfikatem TUV. Kompletu pozytywnych wrażeń związanych z poruszaniem się E61 bez systemu Nivo dopełnia sportowy amortyzator. To również jest konstrukcja opracowana od podstaw specjalnie dla tego konkretnego modelu.

Amortyzator tył E61

Sportowy amortyzator zaprojektowany specjalnie pod E61

Przód to dobrze Wam już znane rozwiązanie z sedana, czyli E60. Złota kolumna gwintowana kontrastuje z czerwienią sprężyn Eibach. Całość nie tylko dobrze wygląda, ale też zapewnia właściwe zachowanie dużej limuzyny z nierzadko ciężkim silnikiem.

Gwint E61

Przód werji Touring nie różni się niczym od limuzyny.

Zestawy do E61 dzielą się nie tylko na opcję dla chcących pozostawić bądź wyeliminować Nivo. Mamy też coś dla szukających nieco bardziej sportowych doznań – serię Sport, czyli zestaw MTSGWBM38-S.

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWBM38 do BMW E61 (z konwersją na sprężyny)
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWBM38 do BMW E61 (z konwersją na sprężyny)
Description
Szczegółowy opis zawieszenia gwintowanego przeznaczonego do BMW E61.
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo