Zestaw gwintowany MTSGWBM32 do BMW E28

BMW E28 jest mocno spokrewnione ze stylowym E24. Drobne różnice w konstrukcji zawieszenia wpłynęły jednak na decyzję o wyodrębnieniu nowego zestawu właśnie do klasycznej serii 5.

Uproszczenie montażu

Zestawy do BMW z lat ’80 to znana Wam już konstrukcja typu weld-in. Dążymy do tego aby procedura montażu tego typu zawieszenia była możliwie najprostsza.  Wyeliminowanie problemu leżącego choćby w kilku milimetrach różnicy w budowie może oszczędzić wiele cennych minut pracy przy wymianie zawieszenia w E28 na gwint MTS Technik. Zawieszenie MTSGWBM32 zyskało nowy bracket, idealnie dopasowany do średnicy przedniej kolumny zawieszenia tego modelu.

Gwint BMW E28

Spawany bracket zestawu MTSGWBM32 został przystosowany do specyfiki zawieszenia w E28

Nowy bracket to element zestawu, w którym pozostałe składniki to dobrze już znane pozycje na liście komponentów każdego z naszych zawieszeń. Spotkacie tu więc oczywiście sprężyny wyprodukowane dla nas przez Eibacha.

Sprężyny Eibach MTS Technik

Sprężyny Eibach w tym zestawie są oczywiście na obu osiach.

O niezakłóconą pracę amortyzatorów gwintowanych zadbają odboje z pianki PUR, dodawane oczywiście do kolumn obu osi. Nie zabraknie tu również jednego z najbardziej charakterystycznych elementów w gwintach z rodziny weld-in. Naturalnie mowa o camberach! Wzorem zestawów do innych klasycznych BMW, także E28 będziecie mogli nie tylko obniżyć, ale też skorygować kąt pochylenia kół.

E28 cacmber plate

Jak na zestaw weld-in przystało, mamy tu również cambery przedniej osi.

Zestaw MTSGWBM32 jest najświeższą, ale z pewnością nie ostatnią pozycją do klasycznych modeli z Monachium. Przeżywają one drugą młodość. Ich właściciele pragną przywracać je do życia, często łącząc to z obniżeniem.

Gwint BMW E28

Zawieszenie gwintowane MTSGWBM32

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWBM32 do BMW E28
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWBM32 do BMW E28
Description
Szczegółowy opis zawieszenia gwintowanego MTSGWBM32 do BMW serii 5 E28
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *