Certyfikaty TÜV i instrukcje montażu dostępne na naszej stronie!

Certyfikacja TÜV to nasz temat przewodni na ten rok. Po otrzymaniu certyfikatu jako producent zawieszeń sportowych i pierwszych testach na autach przyszła pora na kolejny istotny element całej układanki. Są to oczywiście fizyczne potwierdzenia pozytywnych wyników testów na naszym warsztacie. Montaże na aucie, skrupulatne pomiary wysokości i jazdy testowe prowadzą do tego aby na koniec uzyskać certyfikat części (niem. Teilegutachten) dla każdego z zestawów gwintowanych.

Dokument gotowy do pobrania

Aktualna sytuacja globalna tymczasowo wstrzymała wykonanie kolejnych testów certyfikacyjnych, jednak nie zahamowała machiny administracyjnej odpowiedzialnej za domknięcie już przeprowadzonych testów. Przedstawiciele TÜV Austria pieczołowicie pracowali nad wystawieniem certyfikatów podpartych pozytywnymi wynikami pomiarów. My z kolei udostępniamy je Wam. Już istniejące certyfikaty, w formacie PDF możecie już teraz pobrać bezpośrednio z naszej strony. Wystarczy wybrać interesujący Was numer katalogowy zestawu. Te już przetestowane posiadają link klikalny przenoszący Was do dokumentu.

Strona MTS Technik

Certyfikaty które już otrzymaliśmy z TÜV Austria można pobrać z naszej strony.

Warto zauważyć że równolegle z certyfikatem TÜV udostępniamy Wam szczegółową instrukcję, krok po kroku przedstawiającą proces prawidłowego przebiegu montażu zawieszenia gwintowanego.

Instrukcja montażu

Szczegółowa instrukcja montażu zauważalnie ułatwia proces wymiany zawieszenia.

Kolejne certyfikaty już wkrótce

Wstrzymanie prac nad certyfikacją kolejnych zestawów jest jedynie chwilowe. Gdy tylko narzucone obostrzenia się zakończą ruszymy pełną parą aby wszystkie zawieszenia gwintowane z naszej oferty miały certyfikat gotowy do pobrania przez każdego użytkownika najszybciej jak to możliwe. Śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco pokazujemy Wam kolejne auta wjeżdżające na nasz podnośnik.

Summary
Certyfikaty TÜV i instrukcje montażu dostępne na naszej stronie!
Article Name
Certyfikaty TÜV i instrukcje montażu dostępne na naszej stronie!
Description
Dokumentacja TUV oraz szczegółowe instrukcje montażu są gotowe do pobrania z naszej strony.
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo