Części zamienne do zawieszeń gwintowanych

Z codziennych doświadczeń wiemy, że nie każdy z Was szuka całego zawieszenia gwintowanego. Czasem potrzebujecie tylko jednego bądź kilku elementów całej układanki zmierzającej do obniżenia auta. Na to również mamy rozwiązanie.

Dodatkowa zakładka na stronie

Osoby, które potrzebują jedynie zawieszenia na jedną oś, zagubiły gdzieś klucz do regulacji, bądź chcą mieć świeże sprężyny, mają taką możliwość. Niektórzy z Was już korzystali z tej funkcji. Pozostałym spieszymy z informacją. Na naszej stronie, po wybraniu marki i modelu Waszego auta pojawiają się zakładki produktowe. Jedną z nich jest zakładka Części zamienne.

Części zamienne

Części zamienne to jedna z zakładek produktowych, pojawiających się po wybraniu marki i modelu auta.

W zakładce tej można w prosty sposób nabyć dowolny element składowy zawieszenia gwintowanego. Może to być zarówno kompletna kolumna gwintowana jak i sam amortyzator. Oferujemy również tak małe elementy jak odboje i osłony. Co istotne, każdy z tych elementów posiada na naszej stronie rzeczywiste zdjęcie! Pozwala to Wam upewnić się, że właściwie dobieracie poszukiwany element.

Gwint E46

Każda z części posiada rzeczywiste zdjęcie.

Kolejną dobrą wiadomością dla Was jest to, ze przy częściach zamiennych obowiązują te same zasady wysyłki co przy całych zestawach. Tak, również dla części oferujemy darmową wysyłkę! Zarówno dla tych którzy dokonują przedpłaty, jak i dla tych preferujących płatność za pobraniem.

Summary
Części zamienne do zawieszeń gwintowanych
Article Name
Części zamienne do zawieszeń gwintowanych
Description
Przedstawienie czytelnikom dostępnej na stronie opcji zakupu pojedynczych elementów zawieszenia gwintowanego.
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *