Zestaw gwintowany 61506012 do Audi 80 B3 FWD

Poszerzając naszą ofertę o nowe pozycje wsłuchujemy się w sygnały z rynku. Często przejawiają się tam auta sprzed dekad, które wciąż są bardzo popularne wśród miłośników obniżeń. Staramy się sprostać ich wymaganiom. Dobrym przykładem jest zestaw do Audi 80.

Nieustająca popularność modelu sprzed lat

Model 80, bez względu na generację, był niezwykle popularnym autem. Przejawia się to także dziś, szczególnie w ostatnich generacjach B3 i B4. Na co dzień są to auta widywane coraz rzadziej. Za to wśród miłośników modyfikacji wygląda to już zupełnie inaczej. A silnym uzupełnieniem listy modyfikacji jest oczywiście obniżenie. Wprowadziliśmy więc do oferty zawieszenia gwintowane do modelu 80. Na początek zestaw 61506012 do generacji B3 z napędem jednej osi.

Gwint Audi 80

Zawieszenie gwintowane 61506012

Zestaw do Audi 80 to 4 cynkowane na złoto kolumny gwintowane, z czego szczególną uwagę przykuwają te przednie. Za ich charakterystyczny kształt odpowiada mocowanie drążka kierowniczego.

Gwint Audi B3

Przednia kolumna Audi 80 ma bardzo charakterystyczny kształt.

Tylna kolumna to element już bardziej typowy w swoim wyglądzie. Duży zakres regulacji zadowoli miłośników nawet najbardziej radykalnych obniżeń. Podobnie jak z przodu, także i tu znajdą się sprężyny produkcji Eibacha oraz odboje wykonane z pianki PUR.

Gwint Audi 80

Tylna kolumna gwintowana do Audi 80 B3 FWD.

Gwint i nie tylko…

Nasze prace nad stworzeniem propozycji dla Audi 80 nie zatrzymały się jedynie na samym zawieszeniu gwintowanym. Podczas montaży na autach testowych nasi technicy przyjrzeli się także tematowi górnych mocowań. Zaowocowało to zestawem camberów  77706001które także można nabyć bezpośrednio na naszej stronie. Dodatkowo samo zawieszenie jest dostępne także w serii Sport.

Cambery Audi 80

Prace nad Audi 80 przyniosły efekty w postaci gwintu oraz górnych mocowań.

Nie tylko generacja B3 zyskuje drugą młodość po obniżeniu. To samo tyczy się jej następcy. B4 to niejako ewolucja B3, zarówno pod kątem stylistyki jak i zawieszenia. Podobnie wygląda to w naszej ofercie o czym napiszemy szerzej w kolejnych wpisach na blogu.

 

Summary
Zestaw gwintowany 61506012 do Audi 80 B3 FWD
Article Name
Zestaw gwintowany 61506012 do Audi 80 B3 FWD
Description
Szczegółowy opis zawieszenia gwintowanego przeznaczonego do Audi 80 B3 FWD
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo