Sprężyny Eibach w zawieszeniach gwintowanych MTS Technik

Gwint = beton. To krótkie stwierdzenie mocno rozpowszechniło się pośród miłośników tuningu. Większość zmodyfikowanych aut jest używana na co dzień, więc osoby nie mające wcześniej do czynienia z zawieszeniem gwintowanym często rezygnowały z zakupu. Był to błąd, który my pomagamy naprawić.

Produkt od lidera

Zawieszenie gwintowane o odpowiednio dobranej charakterystyce i z najlepszymi komponentami bez problemu sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, jednocześnie dając cenną pewność prowadzenia przy dynamicznej jeździe. Jednym z kluczy do sukcesu są sprężyny. MTS Technik na tym polu zdecydował się skorzystać z doświadczenia najlepszych.

Sprężyna Eibach BMW

Tylna sprężyna z zawieszeń gwintowanych do BMW E36 i E46.

Większość naszych gwintów składa się ze sprężyn wyprodukowanych przez Eibacha, światowego lidera w branży. Pierwszym owocem produkcji dla nas była tylna sprężyna przeznaczona do BMW E36 i E46. Sytuacja szybko ewoluowała i tym samym zestawy MTSGWBM01 oraz MTSGWBM03 stały się pierwszymi oferującymi sprężyny Eibach na obu osiach. Rzesza zadowolonych użytkowników potwierdziła że charakterystyka pracy tych sprężyn zapewnia wszechstronność aut na gwintach MTS Technik.

Poszerzanie oferty

Sukces sprzedażowy zestawów ze sprężynami Eibach do BMW poskutkował kolejnymi referencjami ze sprężynami przywożonymi wprost z fabryki w niemieckim Finnentrop. Zestawy do BMW E90, Audi A4 8E i wiele innych. Oferta ta stale się poszerza. Kolejnymi zestawami do których mają zostać dodane Eibachy jest zawieszenie MTSGWHO01 do Hondy Civic oraz MTSGWVW30 do aut na platformie Golfa V. Natomiast zawieszenie MTSGWVW10 do VW Golfa IV i pochodnych, które pierwotnie posiadało sprężynę Eibach tylko z przodu, aktualnie wzbogaciło się o nią także na osi tylnej.

Sprężyny Eibach gwint MTS

Oferta sprężyn Eibach w zawieszeniach gwintowanych MTS Technik sukcesywnie się poszerza

Docelowo każda sprężyna zawieszenia gwintowanego MTS Technik ma pochodzić od Eibacha, co potwierdzone będzie znanym na całym świecie logotypem umieszczanym na zwojach.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *