Zestaw gwintowany MTSGWMA02 do Mazdy MX-5

Jakie auto uważacie za idealnego roadstera? Wielu z pewnością wskaże Mazdę MX-5. Lekkie auto bez dachu i z tylnym napędem zachęca do bardzo dynamicznej jazdy. A do tej potrzebne jest też odpowiednie zawieszenie. Przydałby się gwint… Na to zapotrzebowanie udało nam się odpowiedzieć! Chcąc dać użytkownikom japońskiego roadstera maksimum frajdy z jazdy stworzyliśmy zestaw MTSGWMA02.

Gwint Mazda MX-5

Zestaw gwintowany MTSGWMA02

Roadster ma być do zabawy

Nie ukrywajmy, MX-5 nie jest autem rodzinnym. Nie ma przepastnego bagażnika czy dużej kabiny. To auto ma być do zabawy. Do precyzyjnego wybierania zakrętów. By auto nawet w takich warunkach prowadziło się jak po szynach, warto postawić je na czterech kolumnach gwintowanych MTS Technik. Złote amortyzatory nie tylko usztywnią zawieszenie auta, które uchodzi za sportowe. Dadzą one także możliwość precyzyjnego ustawienia wysokości auta.

Gwint Mazda MX-5

Widok na elementy kolumn gwintowanych z zestawu MTSGWMA02

Zestaw skonfigurowany pod auto

Jako że Mazda jest autem zrywnym ale dość lekkim, w zestawie MTSGWMA02 należało właściwie skonfigurować sprężyny. Te oczywiście pochodzą z oferty Eibacha. Ich twardość została dobrana tak, aby użytkowanie auta było zdecydowanie bardziej precyzyjne, jednak przy zachowanej dozie komfortu.

Gwint Mazda MX-5

Niewielka masa japońskiego roadstera spoczywa na prezycyjnie dobranych sprężynach Eibach

Wszystkie nasze nowowprowadzone zestawy gwintowane poddawane są zawsze testom. MTSGWMA02 wyróżnia się nawet na tym tle. Zestaw ten został przetestowany przez samego Kickstera!  Jego Mazda zdecydowanie nie jest używana jedynie do powolnych przejażdżek po bulwarze. Sebastian w pełni wykorzystuje potencjał drzemiący w tylnym napędzie. Nie stanowi to żadnego problemu dla naszego zestawu, pasującego do każdej MX-5 generacji nb.

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWMA02 do Mazdy MX-5
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWMA02 do Mazdy MX-5
Description
Charakterystyka zawieszenia gwintowanego MTSGWMA02 do Mazdy MX-5
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *