Zestaw gwintowany MTSGWAU54 do Audi A1 GB

Model A1 wypełnił lukę modelową Audi w najniższych segmentach. Samochód został dobrze przyjęty przez fanów marki. Wszak marki premium nie muszą ograniczać się tylko do dużych limuzyn. Za sukcesem pierwszej generacji poszło stworzenie następcy. Ten ruch spotkał się również z wprowadzeniem nowego zawieszenia gwintowanego do naszej oferty.

Gwint Audi A1

Zawieszenie gwintowane MTSGWAU54

Różnice między pierwszą a drugą generacją malucha spod znaku 4 pierścieni widoczne są już na pierwszy rzut. To nie była po prostu ewolucja. To zupełnie nowy model, co widać także w zestawie MTSGWAU54. Na potrzeby tego auta stworzyliśmy zupełnie nowy amortyzator gwintowany.

Zawieszenie przód Audi A1

Specjalnie dla tego zestawu stworzyliśmy zupełnie nowy amortyzator.

Nowy projekt amortyzatora uzbrojony został we wszystko co jest konieczne do jego montażu na aucie bez konieczności samodzielnego dobierania pasujących elementów. My zrobiliśmy to za Was. Najistotniejszym elementem są oczywiście sprężyny wyprodukowane przez Eibacha. Zestaw już teraz będzie oferowany w serii Street i Comfort, do których niebawem dołączy seria Sport.

Gwint VW Polo

Sprężyny o zbliżonym wyglądzie ale zupełnie innej charakterystyce, właściwej dla każdej z trzech oferowanych przez nas serii.

Tylna oś to sportowy amortyzator, tuleja regulacyjna wykonana z anodowanego na czarno aluminium oraz osadzana na niej sprężyna, także z logo niemieckiego lidera branży sprężyn sportowych. Jej charakterystyka została dobrana tak, aby zapewniała przyjemność z jazdy i równocześnie obniżała krótki i lekki tył A1.

Zawieszenie tyłAudi A1

Krótki i lekki tył małego hatchbacka wymaga precyzyjnego dobrania sprężyny.

Typowo dla grupy VAG, Audi A1 ma też swoich braci w innych markach wchodzących w skład koncernu. Zestaw MTSGWAU54 będzie także kompatybilny z VW Polo szóstej generacji, Seatem Ibizą piątej generacji oraz Skodą Scala.

MTS Technik nowe Audi A1

Montaż zestawu testowego połączyliśmy z certyfikacją TÜV.

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWAU54 do Audi A1 GB
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWAU54 do Audi A1 GB
Description
Szczegółowy opis zawieszenia gwintowanego przeznaczonego do Audi A1 drugiej generacji.
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *