Zestaw gwintowany MTSGWAU24 do Audi A6 C7

Fanatycy obniżeń to społeczność bardzo dynamiczna. Przekrój obniżanych aut często się zmienia i stale rozszerza. Kiedyś w tej dziedzinie królowały kompakty, dziś są to już większe auta, pokroju Audi A6.

Podążamy za trendami

Gwint MTS Technik do A6 C5 jest w ofercie już od dłuższego czasu. Jednak znacznie świeższa generacja C7 również stała się modelem dość popularnym na naszych drogach. Właściciele tych aut mogą już cieszyć się możliwością ich obniżenia.

Gwint A6 C7

Zawieszenie gwintowane MTSGWAU24

Zestaw MTSGWAU24  jest alternatywą dla tych, którym fabryczny s-line nie wystarcza. Dla osób, które przestronność limuzyny pragną połączyć z dobrymi właściwościami jezdnymi.

Sportowa charakterystyka z nutą komfortu

Rzut oka na przednią kolumnę od razu zdradza że jest to MTS Technik. Charakterystyczne kolory i oczywiście logo Eibacha na sprężynie – to dowody że mamy do czynienia z nowym zestawem, wpisującym się w aktualne wytyczne firmy co do jakości produktu.

Gwint Audi C7

Zestaw do Audi C7 to przede wszystkim masywna sprężyna główna, oparta na solidnym amortyzatorze gwintowanym

W takim zestawie, przeznaczonym do A6, mimo wszystko uznawanym za limuzynę, komfort powinien być priorytetem na każdym kroku. Również w kwestii korekty wysokości auta. Oczywistym elementem zestawu MTSGWAU24 jest więc nakrętka hexaCOIL.

Gwint prezód Audi A6 C7

W zestawie nie mogło zabraknąć nakrętek hexaCOIL

Audi słynie też z wysokiej jakości. Tu również nie zamierzamy odbiegać od standardów tej niemieckiej marki. Sprężyny Eibach na obu osiach to jedno. Kolejnym dodatkiem są odboje, wykonane z pianki PUR. Bardziej wytrzymałe, mające służyć maksymalnie długo. I to na obu osiach!

Zawieszenie tył Audi A6 C7

Zestaw obejmuje odboje PUR dla obu osi

Jednym w pierwszych egzemplarzy, który stanął na zestawie MTSGWAU24 było A6 C7, z ciężkim 3-litrowym TDI pod maską. Połączenie tego motoru z automatyczną skrzynią biegów i napędem Quattro daje efekt w postaci dość ciężkiego auta. Właśnie do tych najcięższych wersji przeznaczony jest ten zestaw. Dla lżejszych modeli przewidziany jest zestaw MTSGWAU20. Co ciekawe, oba te zestawy pasują też do jeszcze bardziej popularnego A4 B8 oraz eleganckiego A5!

Audi A6 C7

Audi A6 C7 na zawieszeniu gwintowanym MTSGWAU24

 

Gwint A6 C7

Oto jak wiele daje samo obniżenie połączone ze zmianą kół

Summary
Zestaw gwintowany MTSGWAU24 do Audi A6 C7
Article Name
Zestaw gwintowany MTSGWAU24 do Audi A6 C7
Description
Charakterystyka zawieszenia gwintowanego MTSGWAU24 do Audi A6 C7
Author
Publisher Name
MTS Technik
Publisher Logo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *